Svetelné steny

Svetelný reklamný LED UP pútač ponúka unikátne a elegantné riešenie vizuálnej prezentácie. Vysoká úroveň jasu a rovnomerného osvetlenia vďaka kvalitnej LED technológii Osram zaujme hneď na prvý pohľad.

Systém LED UP stien sa skladá iba z niekoľkých súčastí, ktoré možno rýchlo zostaviť bez použitia náradia. Jednoducho spojíte predmontované základné lišty a máte celý rám LED UP STENY za pár minút spojený. Ľahko použiteľná silikónová páska potom umožňuje rýchle nasadenie potlačeného textilného panelu do LED UP rámu, ktorý je možné podľa potreby vymeniť. Napájanie je pomocou kábla a pripojenia do zásuvky.

LED UP rám je vyrobený z vysoko kvalitného eloxovaného hliníka a je odolný voči UV žiareniu.

Celá svetelná LED UP stena je zabalená v praktickom kufri na kolieskach alebo v ekologickej kartónovej krabici, vnútri ktorej sú pevné predely s označením pre uloženie jednotlivých častí LIGHT steny. Zloženú svetelnú stenu prenesiete v kufri osobného auta.

Ponúkame rôzne výšky, širky a segmenty na spojenie do pravého uhla. Svetelná LED UP STENA má stabilizačné nožičky, môže stať samostatne a pomocou magnetu sa môžu LED UP steny spájať do väčších dĺžok a vytvárať efektnú SVETELNÚ REKLAMU.

EFštúdio LED UP steny predáva ale aj prenajíma pri realizácií výstavných stánkov.

Svetelné steny